gototopgototop
LithuanianEnglish (United Kingdom)Polish (Poland)

Statybos srityje dirbančių įmonių atestavimas ir teisės pripažinimas

 
Kaip užsisakyti Печать E-mail

 

Įmonė, pageidaujanti gauti atestatą, turi:

  1. Susipažinti su atestavimo kvalifikaciniais reikalavimais;
  2. Užpildyti prašymą ir kartu su reikiamais dokumentais (žr. dok. formas) pateikti SPSC (Dėmesio! Pildykite prašymą atsakingai, nes nuo prašyme nurodytų veiklos sričių priklauso atestavimo kaina);
  3. Per 5 dienas nuo prašymo pateikimo ir išankstinio mokėjimo saskaitos gavimo apmokėti atestavimo išlaidas. Sulaukti kvietimo į Atestavimo komisijos posėdį (ne vėliau kaip per 20 dienų). SPSC individualiai informuoja įmonės vadovus apie posėdžio datą, vietą, laiką ir pateikia siūlomą įmonės atestavimo sritį;
  4. Susipažinti su siūloma atestavimo sritimi;
  5. Atvykti į posėdį arba pateikti sutikimą su siūloma atestavimo sritimi, kai įmonės dalyvavimas komisijos posėdyje nebūtinas.

Posėdžio metu Atestavimo ekspertai teikia išvadą SPSC direktoriui dėl įmonės atestavimo. SPSC direktoriui priėmus teigiamą sprendimą, juridiniams asmenims išduodami kvalifikacijos atestatai.

Europos Sąjungos valstybės narės, Šveicarijos Konfederacijos arba valstybės, pasirašiusios Europos ekonominės erdvės sutartį, juridiniai asmenys ar kitos užsienio organizacijos, juridinio asmens ar kitos užsienio organizacijos padaliniai siekiantys vykdyti darbus ypatinguose statiniuose, privalo užpildyti prašymą dėl teisės pripažinimo bei pateikti atitinkamus dokumentus (žr. dok. formas) į  SPSC.

Kitų valstybių (trečiųjų šalių) juridiniai asmenys ar kitos užsienio organizacijos privalo užpildyti prašymą dėl įmonės atestavimo (ta pačia tvarka, kaip ir Lietuvoje įsteigti pareiškėjai) bei pateikti atitinkamus dokumentus (žr. dok. formas) į SPSC.

Dokumentų priėmimas

Dokumentai priimami: Antradieniais, Trečiadieniais ir Ketvirtadieniais 07:30 - 12:00 ir 13:00 - 16:00 val., Statybos produkcijos sertifikavimo centre, 412 kabinete,
adresu: Linkmenų 28, Vilnius.

Taip pat galite teikti dokumentus elektroniniu būdu, vadovaudamiesi nustatyta tvarka.

Kvalifikacijos atestatų ir teisės pripažinimo dokumentų išdavimas

Kvalifikacijos atestatai ir teisės pripažinimo dokumentai išduodami SPSC sekretoriate. 
Informacija apie išduotus kvalifikacijos atestatus skelbiama čia.
Atsiimant kvalifikacijos atestatą, privalu pateikti asmens dokumentą arba įmonės direktoriaus patvirtintą įgaliojimą.

Dėl išsamesnės informacijos apie įmonių atestavimą prašome kreiptis į vyr. ekspertą Edmundą Endriukaitį ir Kristiną Kravčuk.