gototopgototop
English (United Kingdom)Russian (CIS)Polish (Poland)

Statybos specialistų atestavimas

 
Teisinių žinių mokymai Spausdinti Elektroninis paštas

VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centras rengia teisinių žinių mokymus statybos specialistams, besiruošiantiems teisinių žinių egzaminui.
Mokymuose galima dalyvauti TIK UŽSIREGISTRAVUS. Mokymo vieta, laikas ir kaina skelbiami registracijos formoje. Už mokymus būtina apmokėti iš anksto.

Mokymų temos:

1. Išsamus statybos teisės kursas, apimantis 1-5 pareigų grupių temas, iš kurių parengti teisinių žinių testų klausimai. Mokymo metu dalyviams teikiama metodinė medžiaga. REGISTRACIJA

2. Statybos teisės kursas, apimantis temą iš 7-os pareigų grupės (statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovai, siekiantys eiti pareigas kultūros paveldo statiniuose (ypatingieji arba neypatingieji statiniai, esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje)), iš kurių parengti teisinių žinių testų klausimai. Mokymo metu dalyviams teikiama metodinė medžiaga. REGISTRACIJA

Grupėms nuo 20 žmonių organizuojame mokymus jiems patogiu laiku.
Užsienio šalių statybos specialistams organizuojame mokymus anglų kalba arba kita kalba su vertėju. Mokymo kaina ir vieta turi būti iš anksto derinami su SPSC.

Dėl papildomos informacijos apie mokymus kreipkitės į:
Kšištofą Pesliaką
Projektų vadybininkas
tel. 8-5-2757927 + 201,
el. paštas: Šis elektroninis adresas yra saugomas nuo brukalo paieškos serverių; kad galėtumėte matyti šį adresą, jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavaScript.