gototopgototop

Aktualności

 
Dėmesio! Pasikeitė STR 1.08.02:2002 "Statybos darbai" 1 priedas dėl paleidimo ir derinimo darbų
piątek, 04 stycznia 2013 13:31
There is no translation available !

L.e.p. aplinkos ministras 2012 m. gruodžio 10 d. įsakymu Nr. D1-1065 pakeitė STR 1.08.02:2002 "Statybos darbai" 1 priedo 1.2 punktą ir jį išdėstė taip:

  "1.2. specialieji statybos darbai:
  • 1.2.1. mechanikos darbai (vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų tiesimas; betranšėjis inžinerinių tinklų tiesimas; statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas; šilumos tiekimo tinklų tiesimas; šilumos gamybos įrenginių montavimas; statinio šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo inžinerinių sistemų įrengimas; naftos, dujų tinklų tiesimas; statinio dujų inžinerinių sistemų įrengimas; šildymo, dujų, naftos ar kito kuro technologinių inžinerinių sistemų įrengimas; kiti panašūs darbai);
  • 1.2.2. elektrotechnikos darbai (elektros energijos tiekimo ir skirstymo įrenginių montavimas; elektros tinklų (išskyrus žemos ir vidutinės įtampos) tiesimas; statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimas; procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimas; nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) tinklų tiesimas; statinio nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) inžinerinių sistemų įrengimas; statinio apsauginės signalizacijos, gaisrinės saugos inžinerinių sistemų įrengimas; kiti panašūs darbai)."

Norime atkreipti perkančiųjų organizacijų dėmesį į tai, kad mechanikos darbai (statinio inžinerinių sistemų ir inžinerinių tinklų paleidimo ir derinimo darbai) ir elektrotechnikos darbai (statinio inžinerinių sistemų paleidimo ir derinimo darbai) į Kvalifikacijos atestatus nėra įrašomi.
Minėti statybos darbai yra neatskiriama dalis nuo kitų mechanikos ar elektrotechnikos darbų, kurie yra nurodyti STR 1.08.02:2002 "Statybos darbai" 1 priede.