gototopgototop

Aktualności

 
SPSC palaiko geras iniciatyvas: Balandžio 10 dieną seminaras Statinių skaičiuojamieji modeliai ir jų analizės galimybės
środa, 08 kwietnia 2015 14:34
There is no translation available !

Balandžio 10 d., penktadienį, 10 val. viešbutyje “Radisson Blu Lietuva” prasidedantį teorinių-praktinių seminarų ciklą „Statinių skaičiuojamieji modeliai ir jų analizės galimybės“ palaiko VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centras (SPSC). Šį seminarą apie skaitinius metodus ir programinius įrankius konstrukcijų projektavimui inicijuoja UAB „IN RE“, kartu su VGTU statybos fakultetu ir kompanija „SCAD Soft“.

Seminare bus pristatyti metodai, naudojami kuriant šiuolaikines statybinių konstrukcijų analizės programas, aptarti tokių sistemų praktinio naudojimo niuansai. Ypatingas dėmesys seminare bus skirtas skaičiuojamojo modelio parinkimo metodams, modelio pagrįstumui, vidiniam ir išoriniam suderinamumui, duomenų mainų klausimams. Seminaro metu bus pateiktos praktinės rekomendacijos, nurodytos tipinės ir netipinės problemos ir klaidos, įvairaus pobūdžio rizikos, su kuriomis dažnai susiduria konstruktoriai. Seminare pranešimus skaitys mokslininkai, programinės įrangos kūrėjai ir projektuotojai iš Lietuvos, Ukrainos, Rusijos. Seminaras skirtas inžinerinės pakraipos techniniams ir moksliniams darbuotojams, tiek naudojantiems konstrukcijų analizės sistemas, tiek ir jas kuriantiems. Seminaras taip pat aktualus statybinių specialybių dėstytojams bei studentams.
„SPSC nelieka nuošalyje nuo gerų iniciatyvų, nes projektuotojai turi tapti statybų sektoriaus pažangos vedliais, - sako SPSC vadovas Robertas Encius. – Šie mokymai yra susiję su neeiliniais statiniais ir jų skaičiavimais. Gali būti pateikti labai geri pavyzdžiai pažengusiems arba planuojantiems tobulėti konstruktoriams bei statybos srities mokslininkams. Seminaras naudingas turintiems ambicingų planų skaitmeninės statybos eroje“.