gototopgototop

Energiškai efektyvaus pastato projektavimas

 
Mokymai energiškai efektyvių pastatų projektuotojams Spausdinti Elektroninis paštas

VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centras parengė mokymo programas specialistams, siekiantiems susipažinti su aukštos energinės klasės pastatų projektavimo specifika.

Parengtos 2 tipų programos skirtos skirtingo lygio specialistams.

Viena 1 dienos programa yra skirta susipažinimui su A klasės pastatų reikalavimais ir esama praktika. Ši programa naudinga labai plačiam specialistų ratui - užsakovams, architektams, projektuotojams, savivaldybių specialistams, ministerijų darbuotojams. Klausytojai bus supažindinti su informacija, kuri padės jiems kelti reikalavimus visiems statybos proceso dalyviams.

Kita programa - 4 dienų trukmės, skirta specialistams, kurie siekia patys projektuoti A ir aukštesnės energinės klasės pastatus. Programa yra informacinio pobūdžio ir yra naudinga Statinio projekto architektūros, konstrukcijų, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo dalių vadovams, statinio projekto architektūros, konstrukcijų, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo dalių ekspertizės vadovams, naudinga ir statinio projekto vadovams bei statinio projekto ekspertizės vadovams. Programa naudinga statybos visiems šios srities specialistams rengiant A klasės pastatų projektavimą ir statant juos. Mokymo programoje pateikiamos sprendimų rekomendacijos dėl šilumos tiltelių išvengimo, mokymai naudotis specializuotomis kompiuterinėmis programomis.

Registracija į mokymus vyksta adresu: Registracija į mokymus "Pastatų energinio naudingumo projektavimas kompiuterinėmis programomis"

Savo pastabas ir pasiūlymus galite teikti el.paštu: Šis elektroninis adresas yra saugomas nuo brukalo paieškos serverių; kad galėtumėte matyti šį adresą, jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavaScript. .