gototopgototop

Aktualności

 
Iš pareigų pasitraukė VĮ „Statybos produkcijos sertifikavimo centras“ direktorius R. Encius
poniedziałek, 06 listopada 2017 16:59
There is no translation available !

Iš pareigų pasitraukus nuo įmonės įkūrimo vadovavusiam VĮ „Statybos produkcijos sertifikavimo centras“ (SPSC) direktoriui Robertui Enciui, laikinai eiti direktoriaus pareigas, kol bus paskirtas naujas vadovas, nuo lapkričio 6 dienos pavesta vyriausiajam produktų ir pastatų sertifikavimo ekspertui Valdemarui Gauronskiui.

Statybininko inžinieriaus išsilavinimą turintis, 54 metų V. Gauronskis sako, kad SPSC, kurios savininko teises ir pareigas įgyvendina Aplinkos ministerija, tikslai, uždaviniai ir siekiai nesikeičia, organizacija ir toliau vykdys visas priskirtas funkcijas ir prisiimtus įsipareigojimus.
„Patikimumas, stabilumas ir paslaugų kokybė yra svarbiausi mūsų veikloje. Ir toliau sieksime laiku įvykdyti gamintojų bei eksportuotojų lūkesčius, pagal tai plėtosime savo veiklą. Sieksime išlaikyti labai aukštai pakeltą kartelę“,- sako laikinasis vadovas.
„Įmonė veikia gerai, yra puikiai vertinama tiek vidaus rinkoje, tiek ir užsienyje. Visada stengėmės būti tarp geriausių Europoje, o neretai pasisekdavo  būti ir vienu žingsneliu priekyje savo kolegų“,- sako ilgametę karjerą įmonėje baigęs R. Encius.
SPSC,  kaip statybos produkcijos sertifikavimo, jų eksploatacinių savybių ir statybinių medžiagų gamybos kontrolės tikrinimo bei vertinimo įmonė, buvo įkurta 1996 metais. Šiuo metu įmonėje dirba 29 kvalifikuoti specialistai.
SPSC 1999 metais tapo Eurocer-Building asociacijos nare ir tapo pirmąja sertifikavimo įstaiga iš Rytų Europos, priimta į tokią organizaciją. 2004 m. kovą SPSC tapo notifikuota ES statybos produktų sertifikavimo įstaiga. SPSC yra ES Statybos produktų notifikuotųjų įstaigų grupės narė, Europos techninių įvertinimų organizacijos (EOTA) narė, bendradarbiauja su daugelio šalių sertifikavimo įstaigomis.
SPSC toliau sėkmingai vykdo statybos dalyvių, teritorijų planavimo specialistų atestavimą bei šių subjektų iš užsienio šalių teisės pripažinimą. Nuo 2007 m. SPSC atestuoja pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertus, registruoja pastatų energinio naudingumo sertifikatus,  administruoja pastatų energinio naudingumo sertifikatų duomenų bazę, vykdo pastatų energinio naudingumo sertifikavimo kontrolę. SPSC specialistai sukūrė ir nuolatos tobulina pastatų energinio naudingumo sertifikavimo programą NRG-sert. Ši programa jau tapo nepakeičiama priemone ne tik pastatų energinio naudingumo vertintojams, bet ir statytojams, investuotojams. Šiemet SPSC pristatys jau 4-ąją NRG-sert programos versiją.
2008 m. buvo pastatyta ir pradėjo veikti SPSC Nuotekų valymo įrenginių laboratorija. Vilniaus rajone veikiančioje laboratorijoje savo įrenginius bando Ispanijos, Airijos, Švedijos, Lenkijos, Estijos ir kitų ES šalių gamintojai.