gototopgototop

Statybos specialistų atestavimas

 
Profesinių ir teisinių žinių EGZAMINŲ GRAFIKAS / parengti atestatai Spausdinti Elektroninis paštas

Vykdydami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimo Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ reikalavimus, apribojame klientų aptarnavimą VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centro patalpose Vilniuje, Linkmenų g. 28 ir Kaune, Naglio 4A.

Nuo 2020 m. kovo 16 d. iki atskiro pranešimo VĮ SPSC patalpose:
- nebus priimami jokie interesantai įskaitant ir atvykusius atsiimti atestato ir (ar) kitų dokumentų;
- nevyks numatyti teisinių žinių mokymai;
- nevyks numatyti teisinių žinių egzaminai;
- dokumentai ir prašymai priimami tik elektroniniu būdu šiais el. pašto adresais:

  • dėl statybos specialistų ir statybos įmonių atestavimo ir teisės pripažinimo – Šis elektroninis adresas yra saugomas nuo brukalo paieškos serverių; kad galėtumėte matyti šį adresą, jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavaScript. ;

Prireikus, atestatų ir kitų dokumentų kopijos bus išsiunčiamos el. paštu ir (arba) paštu suderintais ir (ar) turimais adresais. Statybos specialistų ir pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertų atestatų kopijos el. paštu bus siunčiamos užšifruotu turiniu tik mums žinomais adresais, pasinaudojant turimais telefonų numeriais.

Informacija besiruošiantiems laikyti atestavimo egzaminus

Žemiau esančioje lentelėje teikiame informaciją apie artimiausiu metu (apie 6 mėn. į priekį) planuojamus kursus bei profesinių žinių vertinimo egzaminus Įgaliotosiose organizacijose ir teisinių žinių egzaminus (mažėjančios datos tvarka).

Primename:
  • Detalią informaciją apie mokymus, profesinių žinių įvertinimą ir profesinių žinių įvertinimo įkainius teikia Įgaliotosios organizacijos.
  • Teisinių žinių egzaminą galima laikyti tik po, kai Pareiškėjo prašymas ir atestavimo dokumentai su profesinių žinių įvertinimu pateikti SPSC ir užregistruoti.
  • Pageidaujantys perlaikyti teisinių žinių egzaminą privalo registruotis SPSC interneto tinklalapyje.
Atestatų atsiėmimo galimybė

Informacija apie parengtus atestatus pateikta lentelėje pagal teisinių žinių egzamino datą (atvirkščia tvarka).

Informacija apie egzaminus ir parengtus atestatus