gototopgototop

Naujienos

 
Naujienos
Iš pareigų pasitraukė VĮ „Statybos produkcijos sertifikavimo centras“ direktorius R. Encius
Pirmadienis, 06 Lapkritis 2017 16:59

Iš pareigų pasitraukus nuo įmonės įkūrimo vadovavusiam VĮ „Statybos produkcijos sertifikavimo centras“ (SPSC) direktoriui Robertui Enciui, laikinai eiti direktoriaus pareigas, kol bus paskirtas naujas vadovas, nuo lapkričio 6 dienos pavesta vyriausiajam produktų ir pastatų sertifikavimo ekspertui Valdemarui Gauronskiui.

Plačiau...
 
Mokys energiškai efektyvių pastatų planavimo ir statybos subtilybių
Antradienis, 05 Rugsėjis 2017 08:00

„Statybos produkcijos sertifikavimo centras“ kartu su Lietuvos inžinierių sąjunga šių metų rugsėjo-spalio mėnesiais rengia mokymų ciklą, kur supažindins su esminėmis A, A+ ir A++ klasės pastatų projektavimo subtilybėmis bei pastatų energinio naudingumo planavimu kompiuterinėmis programomis.

Rugsėjo 13 dieną (trečiadienis) vyks vienos dienos mokymai Vilniuje, Karolinos konferencijų centre, kur statybų užsakovai, vystytojai, privatūs statytojai, savivaldybių ir valstybinių įstaigų bei organizacijų atstovai, atsakingi už statybas bei remontą, bus supažindinti su priemonėmis ir galimybėmis, kaip tinkamai planuoti, projektuoti energiškai efektyvius pastatus. Ko turėtų reikalauti užsakovas iš projektuotojo, statybininko ar techninio prižiūrėtojo.

Plačiau...
 
Įsigaliojo nauji specialistų ir rangovų atestavimo paslaugų įmokų dydžiai
Pirmadienis, 10 Liepa 2017 09:00

Įsigaliojo nauji specialistų ir rangovų atestavimo paslaugų įmokų dydžiai

Informuojame, kad nuo 2017-07-08 įsigaliojo nauji įmokų dydžiai statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovų, teritorijų planavimo specialistų atestavimui ir teisės pripažinimo dokumentų išdavimui bei ypatingojo statinio statybos rangovų, statinio projekto ekspertizės rangovų ir statinio ekspertizės rangovų atestavimui ir teisės pripažinimui

Plačiau...
 
Kitos temos...