gototopgototop

Naujienos

 
Naujienos
Mokys energiškai efektyvių pastatų planavimo ir statybos subtilybių
Antradienis, 05 Rugsėjis 2017 08:00

„Statybos produkcijos sertifikavimo centras“ kartu su Lietuvos inžinierių sąjunga šių metų rugsėjo-spalio mėnesiais rengia mokymų ciklą, kur supažindins su esminėmis A, A+ ir A++ klasės pastatų projektavimo subtilybėmis bei pastatų energinio naudingumo planavimu kompiuterinėmis programomis.

Rugsėjo 13 dieną (trečiadienis) vyks vienos dienos mokymai Vilniuje, Karolinos konferencijų centre, kur statybų užsakovai, vystytojai, privatūs statytojai, savivaldybių ir valstybinių įstaigų bei organizacijų atstovai, atsakingi už statybas bei remontą, bus supažindinti su priemonėmis ir galimybėmis, kaip tinkamai planuoti, projektuoti energiškai efektyvius pastatus. Ko turėtų reikalauti užsakovas iš projektuotojo, statybininko ar techninio prižiūrėtojo.

Plačiau...
 
Įsigaliojo nauji specialistų ir rangovų atestavimo paslaugų įmokų dydžiai
Pirmadienis, 10 Liepa 2017 09:00

Įsigaliojo nauji specialistų ir rangovų atestavimo paslaugų įmokų dydžiai

Informuojame, kad nuo 2017-07-08 įsigaliojo nauji įmokų dydžiai statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovų, teritorijų planavimo specialistų atestavimui ir teisės pripažinimo dokumentų išdavimui bei ypatingojo statinio statybos rangovų, statinio projekto ekspertizės rangovų ir statinio ekspertizės rangovų atestavimui ir teisės pripažinimui

Plačiau...
 
Vebinaras "Inovatyvių statybos produktų pateikimas į rinką"
Pirmadienis, 12 Birželis 2017 00:00

Vebinaras "Inovatyvių statybos produktų pateikimas į rinką"

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su VĮ „Statybos produkcijos sertifikavimo centru“ bei Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija kviečia birželio 14 d. 10:00 tiesiogiai stebėti vebinarą „Inovatyvių statybos produktų  pateikimas į rinką“.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pirmyn > Pabaiga >>