Loading .....
Galima paieška pagal miestą, pavardę bei kitus laukus.
Paieškos rezultatus galima rūšiuoti spaudžiant ant norimo stulpelio pavadinimo.
Paieška:              
Rasta įrašų: 707    Psl. 115     Rezultatų skaičius puslapyje:  

 Ekspertas 

 Atestatas 

 * Kontaktiniai duomenys 

 ** Vykdoma veikla 

Pavardė Vardas Nr. Pirmą kartą išduotas Išduotas Galioja iki El. paštas Tel. Mob. Adresas PENS TBS
Ovaltaitė Vida 0550 2016-04-21 2016-04-21   vidauskaite@gmail.com - 8-683-63030 - ? ?
Varpiotaitė-Tiutiunik Rasa 0567 2016-04-21 2016-04-21   r.varpiotaite@kvk.lt - 8-652-40409 Pietinės g. 9-23, Klaipėda ? ?
Lapinskienė Rūta 0531 2016-04-21 2016-04-21   - - - - ? ?
Butrimaitė Rugilė 0557 2016-02-18 2016-02-18   Rugile.butrimaite@prc.lt - 8-679-65290 Žemaitės g. 21, Vilnius ? ?
Aukštikalnis Žilvinas 0565 2016-02-18 2016-02-18   zaukstikalnis@yahoo.co.uk - 8-698-10745 Beržų g. 6, Paketurių k. Kupiškio r. ? ?
Puidokas Tautvydas 0564 2016-02-18 2016-02-18   tautos@gmail.com - 8-608-37493 Karaimų g. 7-1, Vilnius ? ?
Ščiglinskas Darius 0548 2016-02-18 2016-02-18   feniksokelias@gmail.com - 8-601-00388 Gardino g. 35-57, Šiauliai ? ?
Pribušauskas Vaidas 0563 2016-02-18 2016-02-18   vaidas.pribusauskas@gmail.com - 8-679-11134 Paupio g. 13, LT-38190 Panevėžio raj. ? ?
Kavarskas Andrius 0562 2016-02-18 2016-02-18   andrius.kavarskas@sweco.lt - 8-685-49053 Gedvydžių g. 27-4, Vilnius ? ?
Žemaitis Saulius 0561 2016-02-18 2016-02-18   s.zemaitis@vlrd.lt - 8-696-94779 Kęstučio g. 18, Varėna ? ?
Diržienė Marina 0560 2016-02-18 2016-02-18   marinadir@gmail.com - 8-699-42984 Kalvarijų g. 98-8, Vilnius ? ?
Baitis Darius 0559 2016-02-18 2016-02-18   darius@statybuprojektai.lt - 8-614-62428 Paryžiaus Komunos g. 25-303, LT-91111 Klaipėda ? ?
Misiūnas Darius 0558 2016-02-18 2016-02-18   misiunas.darius@gmail.com - 8-678-06589 Vilnius ? ?
Jaciničienė Rasa 0566 2016-02-18 2016-02-18   rasa.vitkauskaite@gmail.com - 8-662-59900 Šviesos g. 4-78, Vilnius (Grigiškės) ? ?
Smaliukas Antanas 0556 2016-02-18 2016-02-18   antanas.smaliukas@gmail.com - 8-686-40412 MB "smalux", Turistų g. 50, LT-67102 Lazdijai ? ?
Čiurlys Eugenijus 0554 2016-02-18 2016-02-18   e.ciurlys@gmail.com - 8-632-34651 V. Grybo g. 3A-14, Vilnius ? ?
Juškėnas Algirdas 0553 2016-02-18 2016-02-18   algirdas.juskenas@gmail.com - 8-655-22772 Architektų g. 31-37, Vilnius ? ?
Aladaitis Martynas 0552 2016-02-18 2016-02-18   - - - - ? ?
Krivcovienė Renata 0551 2016-02-18 2016-02-18   renatainc@gmail.com - 8-656-23585 UAB "Medstatyba", Ateities g. 10, Vilnius ? ?
Koženiauskas Tomas 0549 2016-02-18 2016-02-18   tomas.kozeniauskas@manobustas.lt - 8-656-95799 Žukausko g. 35-66, Vilnius ? ?
Valatka Antanas 0547 2016-02-18 2016-02-18   altanasmb@gmail.com - 8-674-24525 Brėvikių g. 20, LT-87426 Telšiai ? ?
Gudelevičius Kęstutis 0545 2016-02-18 2016-02-18   Kestutis.gud.@gmail.com - 8-670-90000 Baltijos 69-25, Kaunas ? ?
Žalimas Andrius 0568 2016-02-18 2016-02-18   - - - - ? ?
Gudonienė Fausta 0532 2015-12-11 2015-12-11   faustagu@gmail.com - 8-600-23041 Pašilės g. 55-29, Kaunas ? ?
Zaleckas Vilius 0542 2015-12-11 2015-12-11   vilius.zaleckas@gmail.com - 8-601-41766 Sodų g. 6c, Narsiečių k., Kauno r. ? ?
Valančienė Ernesta 0526 2015-11-12 2015-11-12   ernesta@termaconsult.lt 8-606-02032 8-645-00715 UAB "Terma Consult", Europos per.110, LT-46351 Kaunas ? ?
Vasiliauskas Linas 0527 2015-11-12 2015-11-12   linas.was@gmail.com - 8-621-87003 Vilniaus g. 92-28, LT-76285 Šiauliai ? ?
Zeltinis Marius 0528 2015-11-12 2015-11-12   marius@skena.lt - 8-670-17292 Šaltupio g. 16, Kaunas ? ?
Aukščionis Egidijus 0529 2015-11-12 2015-11-12   egidijus.aukscionis@gmail.com - 8-652-70113 Vytauto g. 162a, Šiauliai ? ?
Linkus Šarūnas Jonas 0530 2015-11-12 2015-11-12   sarunas.linkus@termoizola.lt - 8-699-28521 P.Plechavičiaus g. 20-35, Kaunas ? ?
Sirvydis Mindaugas 0533 2015-11-12 2015-11-12   mindaugas@ateivis.lt - 8-675-47596 UAB "Ateivis LT", Tunelio g. 16, Kaunas ? ?
Buntinas Tomas 0534 2015-11-12 2015-11-12   tomas.buntinas@gmail.com - 8-672-50197 Vytauto g. 8-9, Radviliškis ? ?
Valkiūnas Tadas 0535 2015-11-12 2015-11-12   tadas@termoinzinerija.lt - 8-686-45418 Tilžės g. 170-111 kab., LT-76296 Šiauliai ? ?
Ringys Andrius 0536 2015-11-12 2015-11-12   argtechnika@gmail.com - 8-612-59705 Vyčio Kryžiaus g. 49, Kaunas ? ?
Gelumbickis Nerijus 0537 2015-11-12 2015-11-12   ngelumbickis@gmail.com - 8-645-41212 Laisvės g. 55, Plungė ? ?
Pukštienė Urtė 0538 2015-11-12 2015-11-12   urte.arch@gmail.com - 8-683-94942 Antagynės g. 31-14, LT-47164 Kaunas ? ?
Rėklienė Valda 0539 2015-11-12 2015-11-12   valda29@gmail.com 8-654-44254 8-686-74549 Trakėnų g. 9A-4, Trakiškių k. LT-68115 Marijampolės sen. ? ?
Jančaitytė Gintarė 0540 2015-11-12 2015-11-12   jancaityte.gintare@gmail.com - 8-622-65783 Gedimino g. 47-111, LT-44242 Kaunas ? ?
Moroza Rytis 0541 2015-11-12 2015-11-12   rytis.moroza@gmail.com - 8-610-12931 Sviliškių g. 8-20, Vilnius ? ?
Jonaitis Paulius 0543 2015-11-12 2015-11-12   paulius.jonaitis8@gmail.com - 8-692-20222 Šarkuvos g. 10-49, LT-48172 Kaunas ? ?
Bigenis Ernestas 0544 2015-11-12 2015-11-12   - - - - ? ?
Grigalavičius Kęstutis 0524 2015-11-12 2015-11-12   kestgrig@gmail.coom - 8-611-27116 Respublikos 106, Rokiškis ? ?
Januševičius Karolis 0546 2015-11-12 2015-11-12   - - - - ? ?
Pužas Rimvydas 0505 2015-10-20 2015-10-20   rimvydas@baltresta.lt - 8-686-20401 UAB "Baltresta", Šilutės pl. 2-423, Klaipėda ? ?
Breivytė Aurelija 0506 2015-10-20 2015-10-20   a.breivyte@gmail.com - 8-678-18797 UAB "Sweco Lietuva", V.Gerulaičio g. 1, LT-08200 Vilnius ? ?
Mitkus Laurynas 0507 2015-10-20 2015-10-20   laurynas.mitkus@gmail.com - 8-652-69169 Nepriklausomybės g. 22B, LT-75133 Šilalė ? ?
Alavočienė Sigita 0508 2015-10-20 2015-10-20   lapskaite@gmail.com - 8-627-42996 Pievų g. 2, Lazdijai ? ?
Gudavičienė Dalia 0509 2015-10-20 2015-10-20   Dalia.Gudaviciene@registrucentras.lt - 8-672-38014 Šaltalankių g. 9A, Ukmergė ? ?
Šarka Justinas 0510 2015-10-20 2015-10-20   info@silumosbalansas.lt - 8-615-70007 Šeimyniškių g. 21-12, Vilnius ? ?
Saulis Mantas 0511 2015-10-20 2015-10-20   mantas.saulis@gmail.com - 8-675-07361 UAB "Avinida", Konstitucijos pr. 12, Vilnius ? ?
* - Skelbiama tik su ekspertų sutikimu.
** - Ekspertas patvirtino, kad vykdo sertifikavimo veiklą: PENS - Pastatų energinio naudingumo sertifikatai; TBS - Tipiniai butų sertifikatai; ? -ekspertas informacijos nepateikė.
[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] Kitas :  Paskutinis