Loading .....
Galima paieška pagal miestą, pavardę bei kitus laukus.
Paieškos rezultatus galima rūšiuoti spaudžiant ant norimo stulpelio pavadinimo.
Paieška:              
Rasta įrašų: 642    Psl. 113     Rezultatų skaičius puslapyje:  

 Ekspertas 

 Atestatas 

 * Kontaktiniai duomenys 

 ** Vykdoma veikla 

Pavardė Vardas Nr. Pirmą kartą išduotas Išduotas Galioja iki El. paštas Tel. Mob. Adresas PENS TBS
Panasiukienė Loreta 0459 2014-04-18 2014-04-18   Loreta.panasiukiene@gmail.com - 8-646-26594 Šermukšnių g. 8, Kretinga ? ?
Kryžanauskaitė Saulutė 0492 2014-03-26 2014-03-26   saukry@registrucentras.lt - 8-611-56133 Kauno g. 20, Utena ? ?
Gečiauskaitė Vitalija 0502 2013-12-19 2013-12-19   Vitalija.Geciauskaite@registrucentras.lt 8-349-51363 8-677-80487 Žemaitės g. 20-30, Jonava ? ?
Beinoravičius Antanas 0498 2013-12-19 2013-12-19   Antanas.Beinoravicius@registrucentras.lt - 8-612-07276 Paukščių takas 2, Šiauliai ? ?
Tkačiova Larija 0483 2013-12-19 2013-12-19   - - 8-676-56318 Gedimino g. 51A, Kaišiadorys ? ?
Mingaila Gintautas 0490 2013-12-19 2013-12-19   Gintautas.Mingaila@registrucentras.lt 8-41-598284 8-684-77435 Merkinės 4a, Šiauliai ? ?
Saikevičius Arūnas 0485 2013-11-12 2013-11-12   Arunas.Saikevicius@registrucentras.lt - 8-689-66777 Statybininkų g. 28-7, Alytus ? ?
Jagminienė Alma 0499 2013-11-12 2013-11-12   - - - - ? ?
Urbonienė Sandra 0482 2013-11-12 2013-11-12   Sandra.Urboniene@registrucentras.lt - 8-651-61414 Paukščių takas 2,Šiauliai ? ?
Pavlovska Teresa 0488 2013-11-12 2013-11-12   - - - - ? ?
Gabrienė Virginija 0495 2013-11-12 2013-11-12   Virginija.Gabriene@registrucentras.lt - 8-672-19903 Sodų g. 4-20, Lazdijai ? ?
Juodis Viktoras 0493 2013-11-12 2013-11-12   Viktoras.Juodis@registrucentras.lt 8-5-2658406 - V.Kudirkos g. 18-3, LT-03105 Vilnius ? ?
Baranauskienė Daiva 0500 2013-11-12 2013-11-12   Daiva.Baranauskiene@registrucentras.lt 8-349-51363 8-600-19075 Kosmonautų g. 5-57, Jonava ? ?
Palaikienė Vida 0489 2013-11-12 2013-11-12   Vida.Palaikiene@registrucentras.lt 8-343-97717 - Laisvės g. 10, Marijampolė ? ?
Čiornienė Valdonė 0496 2013-10-18 2013-10-18   - - - - ? ?
Briedienė Galina 0501 2013-10-18 2013-10-18   Galina.Briediene@registrucentras.lt - 8-600-14977 Paukščių takas 2, Šiauliai ? ?
Mikalajūnienė Danutė 0494 2013-10-18 2013-10-18   Danute.Mikalajuniene@registrucentras.lt 8-389-63950 8-670-10270 Kauno g. 20, Utena ? ?
Būrienė Regina 0497 2013-10-18 2013-10-18   Regina.Buriene@registrucentras.lt - 8-652-30077 Jūros g. 3, LT-12217 Tauragė ? ?
Rimkus Rolandas 0486 2013-10-18 2013-10-18   Rolandas.Rimkus@registrucentras.lt - 8-676-02322 Smėlynės g. 174, Panevėžys ? ?
Zonytė Aina 0479 2013-10-18 2013-10-18   Aina.Zonyte@registrucentras.lt - 8-683-83075 Baltijos p.123-1, LT-93224 Klaipėda ? ?
Vasiliūnienė Stasė 0480 2013-10-18 2013-10-18   Stase.Vasiliuniene@registrucentras.lt - 8-614-56269 - ? ?
Valantinienė Lolita 0481 2013-10-18 2013-10-18   valolita@registrucentras.lt - 8-671-66161 Lvovo g. 25,Vilnius ? ?
Pliopa Vytautas 0487 2013-10-18 2013-10-18   - - - - ? ?
Mažeivienė Birutė 0491 2013-10-18 2013-10-18   Birute.Mazeiviene@registrucentras.lt 8-444-69036 8-616-15034 Turgaus a. 15a, Telšiai ? ?
Sankauskienė Neringa Aleksandra 0484 2013-10-18 2013-10-18   Neringa.Sankauskiene@registrucentras.lt - 8-698-25365 Guobų g. 47,Kaunas ? ?
Vasiliauskienė Virginija 0476 2013-09-09 2013-09-09   virginija.tauplanas@zebra.lt 8-446-72813 8-615-16194 Naujakurių g. 7, LT-72207 Tauragė ? ?
Skrinskienė Šarūnė 0457 2013-08-27 2013-08-27   sarune@mp-projektai.lt - 8-683-44915 V.Žalakevičiaus g. 10-6, Vilnius ? ?
Baltutis Mindaugas 0461 2013-08-27 2013-08-27   mbaltutis@gerbusta.lt - 8-618-84528 Žvaigždžių g. 4-8, Panevėžys ? ?
Mazur Oksana 0467 2013-08-27 2013-08-27   oksana.mazur@gmail.com - 8-652-65060 Kranto g. 7-1, Jurbarkas ? ?
Lapėnas Gintaras 0470 2013-08-27 2013-08-27   gintaras1249@yahoo.com - 8-615-59930 Gedvydžių g. 12-49, Vilnius + -
Jasiulis Gediminas 0477 2013-08-27 2013-08-27   gjasiulis@gmail.com - 8-699-56636 K.Ladygos g. 1-70, Vilnius ? ?
Lembutis Jaunius 0451 2013-08-27 2013-08-27   jauniuslembutis@inbox.lt - 8-620-67050 Romainiškių g. 33-1, Kaunas ? ?
Savickas Simonas 0468 2013-08-27 2013-08-27   architekturosmenas@gmail.com - 8-684-82460 UAB "Architektūros menas", Žalgirio g. 90-337, Vilnius ? ?
Chodkevič Daniel 0471 2013-08-08 2013-08-08   daniel.chodkevic@gmail.com - 8-676-12008 Genių g. 11-22, LT-11213 Vilnius ? ?
Pagojus Jonas 0472 2013-08-08 2013-08-08   jpagojus@gmail.com - 8-610-39202 Baltų pr. 37-17, LT-44132 Kaunas ? ?
Tamošiūnas Andrius 0473 2013-08-08 2013-08-08   andrius.tamosiunas@gmail.com - 8-699-31534 Elnių g. 27, Vilnius ? ?
Žemkauskas Andrius 0474 2013-08-08 2013-08-08   a.zemkauskas@gmail.com - 8-600-20865 a.zemkauskas@gmail.com ? ?
Bardzilauskas Vaidotas Evaldas 0475 2013-08-08 2013-08-08   bar.vaidotas@gmail.com - 8-698-29914 Klevo sodų 2-oji g. Nr. 15, Šiauliai + +
Paškevičius Virginijus 0478 2013-08-08 2013-08-08   virginijus.paskevicius@gmail.com 8-699-67821 8-615-19551 Goštauto g. 40B, Vilnius ? ?
Lostienė Jūratė 0442 2013-08-08 2013-08-08   inzinerija@sdg.lt; j.lostiene@gmail.com 8-37-460066 8-693-22331 UAB "SDG", Pramonės pr. 23, Kaunas ? ?
Ričkus Arūnas 0444 2013-08-08 2013-08-08   arunasrickus@gmail.com - 8-656-17395 Saulės g. 28, LT-72314 Tauragė ? ?
Gervė Sigitas 0447 2013-08-08 2013-08-08   s.gerve@sdg.lt - 8-618-34091 S.Dariaus ir S.Girėno g. 22, Tauragė ? ?
Tubelis Deivis 0449 2013-08-08 2013-08-08   deivis.tubelis@gmail.com - 8-611-30550 Saulės g. 22-57, Kaunas ? ?
Remeikienė Giedrė 0455 2013-08-08 2013-08-08   giedre.remeikiene@gmail.com - 8-650-60342 Laisvės g. 85G, LT-72310 Tauragė ? ?
Berkmanas Šarūnas 0456 2013-08-08 2013-08-08   sarunas.berkmanas@prc.lt - 8-687-91569 V. Krėvės pr. 114A-19, Kaunas + +
Pečiulaitė Rasa 0458 2013-08-08 2013-08-08   Jakutaviciute.rasa@gmail.com - 8-683-85117 - ? ?
Gaidukevičius Dainius 0460 2013-08-08 2013-08-08   statiniuprieziura@tuvlita.lt - 8-614-48136 UAB "Tuvlita", Lentvario g. 7A, Vilnius ? ?
Sklenys Eugenijus 0463 2013-08-08 2013-08-08   eugenijus.sk@gmail.com - 8-618-83670 Plikakalnio takas 20, Kaunas ? ?
Almonaitis Almantas 0464 2013-08-08 2013-08-08   a.almonaitis@gmail.com - 8-612-47955 Airių g. 13-2, Vilnius ? ?
Jakas Svajūnas 0466 2013-08-08 2013-08-08   svajunasjakas@gmail.com - 8-687-96663 Partizanų g. 166-29, Kaunas ? ?
* - Skelbiama tik su ekspertų sutikimu.
** - Ekspertas patvirtino, kad vykdo sertifikavimo veiklą: PENS - Pastatų energinio naudingumo sertifikatai; TBS - Tipiniai butų sertifikatai; ? -ekspertas informacijos nepateikė.
[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] Kitas :  Paskutinis