Loading .....
Galima paieška pagal miestą, pavardę bei kitus laukus.
Paieškos rezultatus galima rūšiuoti spaudžiant ant norimo stulpelio pavadinimo.
Paieška:              
Rasta įrašų: 684    Psl. 114     Rezultatų skaičius puslapyje:  

 Ekspertas 

 Atestatas 

 * Kontaktiniai duomenys 

 ** Vykdoma veikla 

Pavardė Vardas Nr. Pirmą kartą išduotas Išduotas Galioja iki El. paštas Tel. Mob. Adresas PENS TBS
Gudonienė Fausta 0532 2015-12-11 2015-12-11   faustagu@gmail.com - 8-600-23041 Pašilės g. 55-29, Kaunas ? ?
Zaleckas Vilius 0542 2015-12-11 2015-12-11   vilius.zaleckas@gmail.com - 8-601-41766 Sodų g. 6c, Narsiečių k., Kauno r. ? ?
Valančienė Ernesta 0526 2015-11-12 2015-11-12   ernesta@termaconsult.lt 8-606-02032 8-645-00715 UAB "Terma Consult", Europos per.110, LT-46351 Kaunas ? ?
Vasiliauskas Linas 0527 2015-11-12 2015-11-12   linas.was@gmail.com - 8-621-87003 Vilniaus g. 92-28, LT-76285 Šiauliai ? ?
Zeltinis Marius 0528 2015-11-12 2015-11-12   marius@skena.lt - 8-670-17292 Šaltupio g. 16, Kaunas ? ?
Aukščionis Egidijus 0529 2015-11-12 2015-11-12   egidijus.aukscionis@gmail.com - 8-652-70113 Vytauto g. 162a, Šiauliai ? ?
Linkus Šarūnas Jonas 0530 2015-11-12 2015-11-12   sarunas.linkus@termoizola.lt - 8-699-28521 P.Plechavičiaus g. 20-35, Kaunas ? ?
Sirvydis Mindaugas 0533 2015-11-12 2015-11-12   mindaugas@ateivis.lt - 8-675-47596 UAB "Ateivis LT", Tunelio g. 16, Kaunas ? ?
Buntinas Tomas 0534 2015-11-12 2015-11-12   tomas.buntinas@gmail.com - 8-672-50197 Vytauto g. 8-9, Radviliškis ? ?
Valkiūnas Tadas 0535 2015-11-12 2015-11-12   tadas@termoinzinerija.lt - 8-686-45418 Tilžės g. 170-111 kab., LT-76296 Šiauliai ? ?
Ringys Andrius 0536 2015-11-12 2015-11-12   argtechnika@gmail.com - 8-612-59705 Vyčio Kryžiaus g. 49, Kaunas ? ?
Gelumbickis Nerijus 0537 2015-11-12 2015-11-12   ngelumbickis@gmail.com - 8-645-41212 Laisvės g. 55, Plungė ? ?
Pukštienė Urtė 0538 2015-11-12 2015-11-12   urte.arch@gmail.com - 8-683-94942 Antagynės g. 31-14, LT-47164 Kaunas ? ?
Rėklienė Valda 0539 2015-11-12 2015-11-12   valda29@gmail.com 8-654-44254 8-686-74549 Trakėnų g. 9A-4, Trakiškių k. LT-68115 Marijampolės sen. ? ?
Jančaitytė Gintarė 0540 2015-11-12 2015-11-12   jancaityte.gintare@gmail.com - 8-622-65783 Gedimino g. 47-111, LT-44242 Kaunas ? ?
Moroza Rytis 0541 2015-11-12 2015-11-12   rytis.moroza@gmail.com - 8-610-12931 Sviliškių g. 8-20, Vilnius ? ?
Jonaitis Paulius 0543 2015-11-12 2015-11-12   paulius.jonaitis8@gmail.com - 8-692-20222 Šarkuvos g. 10-49, LT-48172 Kaunas ? ?
Bigenis Ernestas 0544 2015-11-12 2015-11-12   - - - - ? ?
Grigalavičius Kęstutis 0524 2015-11-12 2015-11-12   kestgrig@gmail.coom - 8-611-27116 Respublikos 106, Rokiškis ? ?
Januševičius Karolis 0546 2015-11-12 2015-11-12   - - - - ? ?
Pužas Rimvydas 0505 2015-10-20 2015-10-20   rimvydas@baltresta.lt - 8-686-20401 UAB "Baltresta", Šilutės pl. 2-423, Klaipėda ? ?
Breivytė Aurelija 0506 2015-10-20 2015-10-20   a.breivyte@gmail.com - 8-678-18797 UAB "Sweco Lietuva", V.Gerulaičio g. 1, LT-08200 Vilnius ? ?
Mitkus Laurynas 0507 2015-10-20 2015-10-20   laurynas.mitkus@gmail.com - 8-652-69169 Nepriklausomybės g. 22B, LT-75133 Šilalė ? ?
Alavočienė Sigita 0508 2015-10-20 2015-10-20   lapskaite@gmail.com - 8-627-42996 Pievų g. 2, Lazdijai ? ?
Gudavičienė Dalia 0509 2015-10-20 2015-10-20   Dalia.Gudaviciene@registrucentras.lt - 8-672-38014 Šaltalankių g. 9A, Ukmergė ? ?
Šarka Justinas 0510 2015-10-20 2015-10-20   info@silumosbalansas.lt - 8-615-70007 Šeimyniškių g. 21-12, Vilnius ? ?
Saulis Mantas 0511 2015-10-20 2015-10-20   mantas.saulis@gmail.com - 8-675-07361 UAB "Avinida", Konstitucijos pr. 12, Vilnius ? ?
Šilanskas Gediminas 0512 2015-10-20 2015-10-20   gediminas@miestorenovacija.lt - 8-616-24628 Konstitucijos per. 23, LT-08105 Vilnius ? ?
Lingys Kęstutis 0514 2015-10-20 2015-10-20   uabdokesta@takas.lt - 8-685-51179 Tilžės g. 255, Šiauliai ? ?
Mordas Agata 0515 2015-10-20 2015-10-20   Agata.mordas@registrucentras.lt - 8-603-68161 VĮ "Registrų centras", Lvovo g. 25-101, LT-09320 Vilnius ? ?
Lapinskienė Gidutė 0516 2015-10-20 2015-10-20   gidute.lapinskiene@gmail.com - 8-614-10721 UAB "R.G. Studija", Kęstučio g. 4-113, Pakruojis ? ?
Simbirskij Kiril 0517 2015-10-20 2015-10-20   kiril@tes.lt - 8-655-60233 UAB "Teisingi energetikos sprendimai", Kęstučio g. 4, Vilnius ? ?
Dabrikas Aurelijus 0519 2015-10-20 2015-10-20   Aurelijus.Dabrikas@gmail.com, info@statybuideja.lt - 8-673-61089 MB "Statybų idėja", Aušros al. 66a-13, Šiauliai ? ?
Rubežius Vitalijus 0520 2015-10-20 2015-10-20   vitalijus@aikus.lt - 8-641-15229 UAB "Aikus", Algirdo g. 38, Vilnius ? ?
Matkevičius Martynas 0521 2015-10-20 2015-10-20   mmatkevicius@gmail.com - 8-682-65065 UAB "Eigesa", Panerių g. 40, Vilnius ? ?
Rancevienė Angelija 0523 2015-10-20 2015-10-20   ankada@inbox.lt - 8-699-92555 UAB "Ankada", Veprių g. 15, Vilnius ? ?
Bielski Marjan 0525 2015-10-20 2015-10-20   remarkasmb@gmail.com - 8-616-26795 Savanorių per. 114-3, Vilnius ? ?
Panasiukienė Loreta 0459 2014-04-18 2014-04-18   Loreta.panasiukiene@gmail.com - 8-646-26594 Šermukšnių g. 8, Kretinga ? ?
Kryžanauskaitė Saulutė 0492 2014-03-26 2014-03-26   saukry@registrucentras.lt - 8-611-56133 Kauno g. 20, Utena ? ?
Gečiauskaitė Vitalija 0502 2013-12-19 2013-12-19   Vitalija.Geciauskaite@registrucentras.lt 8-349-51363 8-677-80487 Žemaitės g. 20-30, Jonava ? ?
Beinoravičius Antanas 0498 2013-12-19 2013-12-19   Antanas.Beinoravicius@registrucentras.lt - 8-612-07276 Paukščių takas 2, Šiauliai ? ?
Tkačiova Larija 0483 2013-12-19 2013-12-19   - - 8-676-56318 Gedimino g. 51A, Kaišiadorys ? ?
Mingaila Gintautas 0490 2013-12-19 2013-12-19   Gintautas.Mingaila@registrucentras.lt 8-41-598284 8-684-77435 Merkinės 4a, Šiauliai ? ?
Saikevičius Arūnas 0485 2013-11-12 2013-11-12   Arunas.Saikevicius@registrucentras.lt - 8-689-66777 Statybininkų g. 28-7, Alytus ? ?
Jagminienė Alma 0499 2013-11-12 2013-11-12   - - - - ? ?
Urbonienė Sandra 0482 2013-11-12 2013-11-12   Sandra.Urboniene@registrucentras.lt - 8-651-61414 Paukščių takas 2,Šiauliai ? ?
Pavlovska Teresa 0488 2013-11-12 2013-11-12   - - - - ? ?
Gabrienė Virginija 0495 2013-11-12 2013-11-12   Virginija.Gabriene@registrucentras.lt - 8-672-19903 Sodų g. 4-20, Lazdijai ? ?
Juodis Viktoras 0493 2013-11-12 2013-11-12   Viktoras.Juodis@registrucentras.lt 8-5-2658406 - V.Kudirkos g. 18-3, LT-03105 Vilnius ? ?
Baranauskienė Daiva 0500 2013-11-12 2013-11-12   Daiva.Baranauskiene@registrucentras.lt 8-349-51363 8-600-19075 Kosmonautų g. 5-57, Jonava ? ?
* - Skelbiama tik su ekspertų sutikimu.
** - Ekspertas patvirtino, kad vykdo sertifikavimo veiklą: PENS - Pastatų energinio naudingumo sertifikatai; TBS - Tipiniai butų sertifikatai; ? -ekspertas informacijos nepateikė.
[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] Kitas :  Paskutinis