Loading .....
Galima paieška pagal miestą, pavardę bei kitus laukus.
Paieškos rezultatus galima rūšiuoti spaudžiant ant norimo stulpelio pavadinimo.
Paieška:              
Rasta įrašų: 867    Psl. 118     Rezultatų skaičius puslapyje:  

 Ekspertas 

 Atestatas 

 * Kontaktiniai duomenys 

 ** Vykdoma veikla 

Pavardė Vardas Nr. Pirmą kartą išduotas Išduotas Galioja iki El. paštas Tel. Mob. Adresas PENS TBS
Kuriazovas Martynas 0617 2018-04-13 2018-04-13   Martynas@2kaminai.lt - +37066213846 Amerikos g. 64c, Panevėžys ? ?
Virbickas Andrius 0602 2018-04-13 2018-04-13   andrius.virbickas@gmail.com - +37060025115 Žirmūnų g. 106c-25, Vilnius ? ?
Grigūnas Ernestas 0600 2018-04-13 2018-04-13   ergrigunas@gmail.com - 8-685-53466 Fabijoniškių g. 67-24, Vilnius ? ?
Lupandinas Vitalijus 0598 2018-02-23 2018-02-23   Vitalijus.lupandinas@gmail.com - +37061575405 - ? ?
Zavtrikovas Aleksandras 0620 2018-02-23 2018-02-23   aleksandras.z114@gmail.com - 8-612-75840 Ežero g. 10-5, Šakių k. Domeikavos sen., Kauno raj. ? ?
Šimaitis Robertas 0604 2018-02-23 2018-02-23   simaitisrobertas@gmail.com - +37061022211 - ? ?
Gilvydis Donatas 0619 2018-02-23 2018-02-23   donatasgilvydis@gmail.com - 8-648-65649 Ežiuolių g. 16, Ukmergė ? ?
Stasiulaitis Paulius 0616 2018-02-23 2018-02-23   paulius@antikus.lt - 8-671-07929 Žilvino g. 44, LT-47102 Kaunas ? ?
Rakauskienė Ieva 0607 2018-02-23 2018-02-23   ieva.rakauskiene@gmail.com - 8-675-49145 UAB Uostamiesčio projektas, Turgaus a. 27, Klaipėda ? ?
Čižauskas Andrius 0606 2018-02-23 2018-02-23   andrius.cizauskas@gmail.com - 8-672-52153 Tuskulėnų g. 8-22, Vilnius ? ?
Kreivys Mantas 0614 2018-01-23 2018-01-23   mantas.kreivys@prosfera.lt - +37063943105 UAB "Prosfera", Teatro g. 3-4, Vilnius ? ?
Baronas Aivaras 0613 2018-01-23 2018-01-23   a.baronas@gmail.com - 8-624-33621 - ? ?
Zaveckaitė Gabija 0611 2018-01-23 2018-01-23   2015 m. VGTU, Statybos inžinerijos magistras. - 8-651-87100 UAB Geo Formatas, Kalvarijų g. 124, Vilnius ? ?
Surblys Tomas 0610 2018-01-23 2018-01-23   - - - - ? ?
Vaitkūnas Andrius 0608 2018-01-23 2018-01-23   andrius@aeternadomus.lt - +37067613333 - ? ?
Milkintas Audrius 0605 2018-01-23 2018-01-23   audrius@namuinspektorius.lt - +37062940464 UAB KA projektai, Savanorių per.192-309 kab., Kaunas ? ?
Mažulis Marius 0601 2018-01-23 2018-01-23   mariusmazulis@yahoo.com - 8-645-56705 Taikos g. 43-25, Vilnius ? ?
Grevaitė Živilė 0603 2018-01-23 2018-01-23   z.grevaite@gmail.com - +37060440450 UAB "Ryterna Group", Industrijos g. 5, Biruliškių km., Kauno raj. ? ?
Dovydaitis Vainis 0599 2018-01-23 2018-01-23   vainis.dovydaitis@gmail.com - 8-698-44933 Ežero g. 93, Antežeriai, Vilniaus raj. ? ?
Dombrovskis Šarūnas 0597 2018-01-23 2018-01-23   sdombrovskis@gmail.com - +37060599044 Stumbrų g. 26-6, Vilnius ? ?
Bagdonas Dovydas 0571 2017-09-27 2017-09-27   architektura.inzinerija@gmail.com - 8-686-63487 P. Vileišio g. 28-75, Vilnius ? ?
Lasickas Vidas 0389 2017-03-24 2017-03-24   vidas.lasickas@gmail.com - 8-616-81229 Kaštonų g.15-19, Alytus + +
Verpečinskas Ridas 0596 2016-12-16 2016-12-16   info@domstata.lt - 8-616-45660 Jotvingių g. 15, Kaunas ? ?
Ragaišis Arvydas 0589 2016-12-16 2016-12-16   arvydasragaisis@yahoo.com - 8-612-16597 Ąžuolynės g. 25A, Klipščių km., Klaipėdos r. ? ?
Šaudys Virginijus 0569 2016-12-16 2016-12-16   Virginijus.saudys@gmail.com 8-652-22720 8-614-80562 Tauro g.25, Ringaudai, Kauno raj. ? ?
Grybas Arūnas 0594 2016-11-16 2016-11-16   arunas@energus.eu - 8-684-93755 UAB "ENERGUS", Lazdynų g. 21, Vilnius ? ?
Urliuk Andrej 0593 2016-11-16 2016-11-16   - - - - ? ?
Ivinskas Laurynas 0591 2016-11-16 2016-11-16   laurynas@livinprojects.lt - 8-650-25182 Bajorų sodų 13-oji g. 20, Vilnius ? ?
Kontenienė Indrė 0584 2016-11-16 2016-11-16   indre@tyrimucentras.lt - 8-652-25272 UAB Akustinių tyrimų centras, Kražių g. 21, LT-01108 Vilnius ? ?
Maminskas Klaudijus 0579 2016-11-16 2016-11-16   termosrautas@gmail.com - 8-602-69225 Parko g. 3A-6, Radviliškis ? ?
Rakauskienė Rima 0575 2016-11-16 2016-11-16   rimetaa@gmail.com - 8-679-68902 Germanto g. 22, LT-87321 Telšiai ? ?
Rudžionis Žymantas 0592 2016-11-16 2016-11-16   zymantas.rudzionis@ktu.lt - 8-687-50991 KTU, Studentų 48-264, LT-51367 Kaunas ? ?
Mikužis Marius 0590 2016-11-16 2016-11-16   - - - - ? ?
Joneikis Dalius Pranas 0588 2016-11-16 2016-11-16   Dalius.joneikis@gmail.com - 8-682-72373 A. Liobytės 6, Vilnius ? ?
Lisanka Ramūnas 0586 2016-11-16 2016-11-16   Ramunas.lisanka@gmail.com - 8-620-23851 Šulinio g. 12, Ukmergė ? ?
Eigminas Artūras 0587 2016-11-16 2016-11-16   a.eigminas@gmail.com - 8-618-06254 - ? ?
Mocevičienė Milda 0585 2016-11-16 2016-11-16   milda.moceviciene@gmail.com - 8-614-34556 UAB "ACIB", Kareivių g. 6-608, Vilnius ? ?
Autukas Tadas 0583 2016-11-16 2016-11-16   tadas@iinzinerija.lt - 8-620-25850 Kazio Ulvydo g. 7-4, Vilnius ? ?
Pilypas Vilius 0582 2016-11-16 2016-11-16   viliuspilypas@gmail.com - 8-607-69944 D. Poškos g. 4-20, Šilalė ? ?
Kutkaitis Saulius 0581 2016-11-16 2016-11-16   samatossaulius@gmail.com - 8-630-50881 Pramonės per. 17H, LT-51327 Kaunas ? ?
Peseckas Gediminas 0580 2016-11-16 2016-11-16   bmsas@mail.ru - 8-646-17600 Virbeliškių g. 7-54, Vilnius ? ?
Gaižutis Vytas 0576 2016-11-16 2016-11-16   vytas@tiks.lt - 8-656-14234 Partizanų g. 12-41, Kaunas ? ?
Girdauskas Vytas 0578 2016-10-06 2016-10-06   vytasgirdauskas@gmail.com - 8-685-74722 A.Mickevičiaus g. 8-76, LT-44312 Kaunas ? ?
Ugianskis Justinas 0577 2016-10-06 2016-10-06   j.ugianskis@gmail.com - 8-662-75235 V.Krėvės per. 3-99, Kaunas ? ?
Didžiūnas Darius 0574 2016-10-06 2016-10-06   darius.didziunas@gmail.com - 8-603-15683 Partizanų g. 216-32, Kaunas ? ?
Požarskas Vytautas 0573 2016-10-06 2016-10-06   Vytautas.pozarskas@gmail.com - 8-656-73673 Stoties g. 23C, Marijampolė ? ?
Barčauskas Gedeminas 0572 2016-10-06 2016-10-06   1architektas@inbox.lt - 8-600-66641 Lazdynėlių g. 12-14, LT-48188 Kaunas ? ?
Lapinskienė Rūta 0531 2016-04-21 2016-04-21   - - - - ? ?
Varpiotaitė-Tiutiunik Rasa 0567 2016-04-21 2016-04-21   r.varpiotaite@kvk.lt - 8-652-40409 Pietinės g. 9-23, Klaipėda ? ?
Ovaltaitė Vida 0550 2016-04-21 2016-04-21   vidauskaite@gmail.com - 8-683-63030 - ? ?
* - Skelbiama tik su ekspertų sutikimu.
** - Ekspertas patvirtino, kad vykdo sertifikavimo veiklą: PENS - Pastatų energinio naudingumo sertifikatai; TBS - Tipiniai butų sertifikatai; ? -ekspertas informacijos nepateikė.
[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] Kitas :  Paskutinis