gototopgototop

Energiškai efektyvaus pastato projektavimas

 
Programinės priemonės, skirtos energiškai efektyvių pastatų ir jų elementų projektavimui Spausdinti Elektroninis paštas

Statybos inžinieriams ir architektams projektuojant aukštesnės energinės klasės (A, A+, A++) pastatus siūloma naudoti kompiuterines energinio naudingumo skaičiavimo programas:

1. Pastatų energinio naudingumo projektavimo programa NRGpro.

NRGpro

Plačiau apie programą skaitykite čiaDėl programos įsigijimo galima kreiptis į SPSC: Šis elektroninis adresas yra saugomas nuo brukalo paieškos serverių; kad galėtumėte matyti šį adresą, jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavaScript. .

 

2. Šiluminių tiltelių skaičiavimo programa THERM 7

Therm7

THERM yra nemokama kompiuterinė programa, sukurta JAV Lawrence Berkeley Nacioanlinėje Laboratorijoje (LBNL). Ji skirta dvimačiam šilumos perdavimo modeliavimui bei analizei, tame tarpe ir šilumos tiltelių skaičiavimams. Programą galima parsisiųsti nemokamai (tačiau prieš tai užsiregistravus) iš LBNL tinklalapio: https://windows.lbl.gov/tools/therm/software-download.

 

3. Fasado šiltinimo sistemų tvirtiklių šiluminių tiltelių
skaičiavimo (Excel) programa SMEIGĖ (ZIP archyvas)

NRGpro

SMEIGĖ yra paprasta Ecxel tipo skaičiuoklė, skirta šiltinimo sistemose naudojamų
tvirtinimo elementų šilumos perdavimo įvertinimui. Platinama nemokamai.

 


Šios programos yra naudingos statinio projekto architektūros, konstrukcijų, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo dalių vadovams, statinio projekto architektūros, konstrukcijų, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo dalių ekspertizės vadovams, statinio projekto vadovams, statinio projekto ekspertizės vadovams.
Darbui su šiomis programomis SPSC periodiškai organizuoja mokymus. Informacija apie mokymus pateikiama skyriuje: Mokymai energiškai efektyvių pastatų projektuotojams.