gototopgototop

Energiškai efektyvaus pastato projektavimas

 
Mokymai energiškai efektyvių pastatų (A+, A++ klasių) projektuotojams ir specialistams Print E-mail
There is no translation available !

VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centras parengė mokymo programas specialistams, siekiantiems susipažinti su aukštos energinės klasės (A+, A++) pastatų projektavimo specifika.

Parengtos 2 tipų programos, skirtos įvairaus lygio specialistams supažindinant su A+, A++ energinio naudingumo klasių reikalavimais.

1 dienosVienos dienos trukmės programa yra skirta susipažinimui su A ir aukštesnės energinės klasės pastatų reikalavimais bei esama praktika. Ši programa naudinga labai plačiam specialistų ratui - užsakovams, architektams, projektuotojams, savivaldybių specialistams, ministerijų darbuotojams. Klausytojai bus supažindinti su informacija, kuri padės jiems kelti reikalavimus visiems statybos proceso dalyviams. Registracija į mokymus.

Keturių dienų trukmės programa skirta specialistams, kurie siekia patys projektuoti A ir aukštesnės energinės klasės pastatus. Programa yra informacinio pobūdžio ir yra naudinga Statinio projekto architektūros, konstrukcijų, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo dalių vadovams, statinio projekto architektūros, konstrukcijų, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo dalių ekspertizės vadovams, naudinga ir statinio projekto vadovams bei statinio projekto ekspertizės vadovams. Programa naudinga statybos visiems šios srities specialistams rengiant A ir aukštesnės energinės klasės pastatų projektavimą ir statant juos. Mokymo programoje pateikiamos sprendimų rekomendacijos dėl šilumos tiltelių išvengimo, mokymai naudotis specializuotomis kompiuterinėmis programomis. Registracija į mokymus.

Susipažinti su programine įranga pastatų energinio naudingumo projektavimui galite čia: www.nrgpro.lt

Savo pastabas ir pasiūlymus galite teikti el.paštu: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .