gototopgototop

Naujienos

 
Mokymai modernizavimo projektų (investicinių planų) rengėjams
Pirmadienis, 16 Gegužė 2016 13:00

VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centras skelbia 2 dienų interaktyvius nuotolinius mokymus pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertams.

Rekomenduojama:

Pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertams, naudinga ir specialistams, turintiems auditoriaus kvalifikaciją energijos vartojimo auditui atlikti.

Mokymo tikslas:

Supažindinti su aktualiais investicinių planų rengimo klausimais, investicinių planų rengimo ypatumais, situacijomis, kurios pasitaiko rengiant renovacijos projektus, tobulinti žinias pastatų atnaujinimo (modernizavimo) darbų skaičiuojamųjų kainų srityje

Specialistai, atitinkantys Daugiabučių namų modernizavimo projektų (investicinių planų) rengėjų įtraukimo į sąrašą taisyklių kvalifikacinius reikalavimus, pateikę visus reikalaujamus dokumentus ir išklausę mokymus įtraukiami į aukščiau minėtą rengėjų sąrašą.

Mokymai vyks gegužės 24 ir 25 dienomis. Daugiau informacijos apie mokymus ir registracija į mokymus: www.spsc.lt/mokymai/inv/

Nesusirinkus pakankamam dalyvių skaičiui iki registracijos pabaigos, mokymai bus atšaukti.

Kontaktinis asmuo: Kšištofas Pesliakas, tel.: 8-5-2757927(201), e-mail: Šis elektroninis adresas yra saugomas nuo brukalo paieškos serverių; kad galėtumėte matyti šį adresą, jūsų naršyklėje turi būti įjungtas JavaScript.