gototopgototop

News

 
Priminimas dėl atnaujintos NRG-sert programos (NRG5)
Monday, 01 April 2019 10:00

Gerb. pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertai,

2019-01-31 įsigaliojus statybos techninio reglamento STR 2.01.02:2016 „Pastatų energinio naudingumo projektavimas ir sertifikavimas“ pakeitimams pradėta naudoti ir atnaujinta pastatų sertifikavimo programa NRG5, kurią daugelis ekspertų sėkmingai naudoja sertifikuodami pastatus.

Prašome atsinaujinti ir naudoti sertifikavimo programą NRG5. Tačiau primename, kad kitos sertifikavimo programos taip pat gali būti naudojamos atsižvelgiant į projekto ar kitas su prašymu sertifikuoti susijusiuose dokumentuose nurodytas sąlygas.

Kaip ir anksčiau, SPSC ir toliau užtikrina savalaikį reagavimą į ekspertų pastabas dėl programos darbo, visada mielai priima pasiūlymus bei idėjas dėl jos patobulinimų. Ekspertai dėl pagalbos ar su pasiūlymais visada gali kreiptis į SPSC tam tikslui skirtu el. pašto adresu:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Visi programos pakeitimai ir patobulinimai ekspertus pasiekia per automatiškai veikiantį programos atnaujinimą, tokiu būdu visiems sudarant galimybę naudoti naujausią jos versiją.

Naujausią NRG5 programos versiją galima 
parsisiųsti iš tinklalapio: www.spsc.lt/nrg.

SPSC