gototopgototop

Pastatų energinio naudingumo ekspertų atestavimas

 

Naujausias NRG-sert 2019m. leidimas (NRG5) - programos tinklapyje: www.spsc.lt/nrg

Apie paslaugą
Этот материал не переведен !

Pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertų atestavimas yra procedūra, kurios metu išklausiusiems mokymų kursus bei išlaikiusiems kvalifikacijos egzaminą specialistams suteikiama teisė vykdyti pastatų energinio naudingumo įvertinimą bei išduoti tai pavirtinančius dokumentus. Lietuvoje šių ekspertų mokymą organizuoja paskirtosios mokymo organizacijos. Mokymo kursų pažymėjimą gavę asmenys tai gali kreiptis dėl egzamino laikymo į SPSC, kuri atitinkantiems teisės aktuose nustatytus kvalifikacinius reikalavimus ir sėkmingai išlaikiusiems egzaminą asmenims išduoda kvalifikacijos atestatą.

Подробнее...
 
Kaip užsisakyti
Этот материал не переведен !

 1. Susipažinkite su Atestavimo nuostatais, Sertifikavimo eksperto darbo reglamentu (žr. teisės aktus) bei įvertinkite, ar atitinkate teisės aktuose nurodytus kvalifikacinius reikalavimus.
 2. Pasirinkite mokymo organizaciją, išklausykite mokymų kursus pagal patvirtintą Mokymo programą ir gaukite mokymo kursų baigimo pažymėjimą.
 3. Užpildykite prašymą ir atsiųskite paraiškoje nurodytus dokumentus elektroniniu paštu, faksu, paštu arba pateikite asmeniškai SPSC.

Pateikę reikalingus dokumentus, gausite informaciją el.paštu apie SPSC organizuojamo egzamino laiką ir vietą.

Dėl išsamesnės informacijos apie pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertų atestavimą prašome kreiptis į technikę Vidą Karlaitę.

 
Dokumentų formos
Этот материал не переведен !

SPSC turite pateikti šiuos dokumentus:

 1. Prašymą (forma parsisiuntimui);
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
 3. Diplomo(-ų) kopiją(-as);
 4. Dokumentus, patvirtinančius ne mažesnę kaip 3 m. darbo patirtį vienoje iš statybos sričių (CV, pažymos arba darbo sutartys);
 5. Mokymo kursų baigimo pažymėjimą ir ne mažiau kaip 3 pastatų energinio naudingumo skaičiavimo patirtį įrodančius dokumentus;
 6. Kitus kvalifikacinį pasirengimą įrodančius dokumentus, kuriuos pareiškėjas norėtų pateikti savo nuožiūra;
 7. Sertifikavimo kvalifikacijos atestatą (jo papildymo ar galiojimo pratęsimo atvejais);
 8. Dokumentus, įrodančius nuolatinį kvalifikacijos kėlimą pagal Aplinkos ministerijos patvirtintą programą (atestato papildymo ar galiojimo pratęsimo atvejais).
Подробнее...