gototopgototop

Naujienos

 
Naujienos
Vebinaras "Inovatyvių statybos produktų pateikimas į rinką"
Pirmadienis, 12 Birželis 2017 00:00

Vebinaras "Inovatyvių statybos produktų pateikimas į rinką"

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su VĮ „Statybos produkcijos sertifikavimo centru“ bei Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija kviečia birželio 14 d. 10:00 tiesiogiai stebėti vebinarą „Inovatyvių statybos produktų  pateikimas į rinką“.

Plačiau...
 
A++ klasės pastatų projektavimo ypatybės ir praktika – nuo užsakovo iki rangovo, nuo savivaldybės iki vyriausybės
Penktadienis, 26 Gegužė 2017 08:00

LSIS kartu su SPSC skelbia mokymus
statybos inžinieriams ir architektams

Rekomenduojama:

Atestuotiems statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams: ypatingojo ir neypatingojo statinio projekto vadovams, ypatingojo ir neypatingojo statinio projekto architektūrinės dalies vadovams, ypatingojo ir neypatingojo statinio projekto dalies vadovams, ypatingojo ir neypatingojo statinio projekto vykdymo priežiūros vadovams, ypatingojo ir neypatingojo statinio projekto architektūrinės dalies vykdymo priežiūros vadovams, ypatingojo ir neypatingojo statinio projekto dalies vykdymo priežiūros vadovams, statinio projekto ekspertizės vadovams, statinio projekto architektūrinės dalies ekspertizės vadovams, statinio projekto dalies ekspertizės vadovams, statinio ekspertizės vadovams, ypatingojo ir neypatingojo statinio statybos techninės priežiūros vadovams. Mokymai taip pat naudingi specialistams, kurie nėra atestuoti įstatymo nustatyta tvarka, bet dalyvauja užsakant, finansuojant, planuojant ar konsultuojant A ir aukštesnės energinio naudingumo klasės pastatų projektus.

Mokymų tikslas:

Suteikti teorines ir praktines žinias projektuotojams projektuojant A ir aukštesnių klasių pastatų energinį naudingumą, apie pastatų energinio naudingumo rodiklius, jų svarbą ir derinius, skaičiavimo būdus, tam naudojamas kompiuterines skaičiavimo programas, supažindinti su energinio naudingumo vertinimo principais, atnaujinti žinias pastatų šiluminių techninių savybių ir energijos sąnaudų projektavimą, aptarti galimas klaidas projektavimo ir statybos procesų metu, dėl kurių pastatų energinis naudingumas gali netenkinti nustatytų ar projektavimo užduotyje užduotų reikalavimų.

Plačiau...
 
Hidrologai įspėja: vandens telkinių ledas jau nesaugus (Aplinkos ministerijos informacija)
Pirmadienis, 13 Kovas 2017 16:00

Hidrologai įspėja: vandens telkinių ledas jau nesaugus (Aplinkos ministerijos informacija)

Šiuo metu, kaip informuoja Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos, ežerų ledas vis dar storas ir stiprus, bet jau matyti pirmieji tirpimo požymiai.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pirmyn > Pabaiga >>